Výrobní haly

Rádi s vámi zkonzultujeme Vaše představy o realizaci haly, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu haly – haly zděné s dřevěnou vazníkovou konstrukcí stropů nebo montovanou ocelovou konstrukci s pevným opláštěním. Pro opláštění nejčastěji využíváme trapézové plechy nebo sandwichové panely. Tyto montované haly s pevným opláštěním lze stavět v zateplené i nezateplené verzi. Díky jednoduché konstrukci je stavba výrobní montované haly s pevným opláštěním finančně i časově nenáročná a lze ji jednoduchým způsobem kdykoliv demontovat a přemístit na jiné místo. Variabilita konstrukce montované výrobní haly umožňuje také další úpravy – prodloužení, zvětšení nebo zkrácení již postavené haly. Uvedené úpravy haly lze provádět za plného provozu.

ASTRON
ASTRON

Haly vybavujeme elektroinstalacemi, klimatizací, odvětráváním a jinými doplňky dle návrhu klienta. Samozřejmostí je kompletní dodávka otvorových prvků jako oken, dveří či vrat.

Jsme partnerem největšího výrobce ocelových montovaných hal v Evropě – Lindab Buildings – Astron, která má obchodní zastoupení ve všech evropských zemích a v severní Africe, pobočky v 13 zemích a 3 výrobní závody s kapacitou výroby 2.000 budov ročně.