Plánujete novostavbu či kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti, nebo chcete provést jen malé stavební úpravy?  Ať už se rozhodujete jakkoliv, pomůžeme Vám zrealizovat Vaše představy.

Novostavba bude rychlejší, kvalitnější, vše může vyjít přesně podle vašich představ a snadno při ní dodržíte všechny požadavky na modernost a kvalitu rekonstrukce. V konečném součtu nákladů jistě zjistíte i to, že jste ušetřili.

Rekonstrukce nemovitosti zase prodlouží její životnost a zvýší její celkovou hodnotu. Je několik důvodů, proč se pustit do rekonstrukce domu, či bytu. Mezi nejčastější důvody bezesporu patří vyšší nároky na bydlení a s ním spojená změna dispozičního řešení. Dalším hlavním důvodem je celková změna vzhledu a snaha o snížení výdajů na energetický provoz.

V obou těchto případech při provádění prací klademe velký důraz na kvalitní a dobře odvedenou práci. Zajišťujeme a provádíme také veškeré práce, jako instalatérské, topenářské i elektroinstalační, tak, abychom jsme poskytli zákazníkovi veškeré služby, měl vše na klíč a byl bez starostí.

  • Zpracování návrhů interiérů a exteriérů, fotorealistické 3D vizualizace
  • Vypracování projektové dokumentace, služby statika
  • Vyřídíme za vás stavební povolení, ohlášku stavby, kolaudační řízení a potřebné náležitosti s tím spojené
  • Vypracujeme vám kompletní rozpočet stavebních prací
  • Zajistíme veškeré dodavatele a provedeme veškeré práce
  • Za všechny dodavatele a veškeré provedené práce ručíme my a přebíráme za ně plnou odpovědnost.