Novostavby a rekonstrukce

Plánujete novostavbu či kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti, nebo chcete provést jen malé stavební úpravy?  At´ už se rozhodujete jakkoliv, pomůžeme Vám zrealizovat Vaše představy.

Novostavba bude rychlejší, kvalitnější, vše může vyjít přesně podle vašich představ a snadno při ní dodržíte všechny požadavky na modernost a kvalitu rekonstrukce. V konečném součtu nákladů jistě zjistíte i to, že jste ušetřili.

Rekonstrukce nemovitosti zase prodlouží její životnost a zvýší její celkovou hodnotu. Je několik důvodů, proč se pustit do rekonstrukce domu, či bytu. Mezi nejčastější důvody bezesporu patří vyšší nároky na bydlení a s ním spojená změna dispozičního řešení. Dalším hlavním důvodem je celková změna vzhledu a snaha o snížení výdajů na energetický provoz.

V obou těchto případech při provádění prací klademe velký důraz na kvalitní a dobře odvedenou práci. Zajišťujeme a provádíme také veškeré práce, jako instalatérské, topenářské i elektroinstalační, tak, abychom jsme poskytli zákazníkovi veškeré služby, měl vše na klíč a byl bez starostí.

  • Zpracování návrhů interiérů a exteriérů, fotorealistické 3D vizualizace
  • Vypracování projektové dokumentace, služby statika
  • Vyřídíme za vás stavební povolení, ohlášku stavby, kolaudační řízení a potřebné náležitosti s tím spojené
  • Vypracujeme vám kompletní rozpočet stavebních prací
  • Zajistíme veškeré dodavatele a provedeme veškeré práce
  • Za všechny dodavatele a veškeré provedené práce ručíme my a přebíráme za ně plnou odpovědnost.